444 2 853

VBTT

VBTT, Tanıtım sayesinde kişilerin kazanç elde ettiği bireysel gönüllü temsilciliktir. Ev, otomobil veya küçük ihtiyaçlara kişilerin tasarrufla ulaşabileceği faydalara yönlendirme yaparak sizlerde ek gelir elde edebilirsiniz. İki türlü VBTT kazanç programı vardır ;

1)SATIŞ YÖNLEDİRME: Şubelerimize yönlendireceğiniz konut, araba ve diğer alımların direkt satışlarını kapsayan programdır. Yapılan her satış için, şirketin sözleşme sırasında aldığı katılım bedeli üzerinden vergi hariç %10 net kazanç elde edersiniz.

2)VERİ YÖNLENDİRME: Bu programda sadece tanıdığınız ya da iletişimde olduğunuz kişilerin, isim, soy isim, meslek ve iletişim bilgilerini bizimle paylaşarak her bir kişi için 1 TL kazanç elde edebilirsiniz. (Yönlendirmenin kabul olması için çağrı merkezinden onay verilmesi gereklidir.)

VBTT Şartları Nelerdir?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı her birey VBTT olabilir. VBTT yönetimi, olumsuzluk yaşanacak herhangi bir durumda fesih hakkına sahiptir.
  • VBTT’den elde edilen kazanç, toplamları takip eden ayın 20’sinde hesap numarasına aktarılır.
  • VBTT, irtibat kurduğu insanlardan hiçbir şekilde menfaat talep etmez; her ne koşulda olursa olsun, para ya da diğer kıymetli eşyalardan hiçbirini talep etmez.
  • VBTT gönüllülük esası ile çalışan bir platformdur.
  • VBTT formu doldurulduktan sonra ilgili birim tarafından onay SMS’i gelen tüm VBTT’ler yönlendirmelerini yapabilir.
  • VBTT ekranından verilecek kullanıcı adı ve şifre ile yönlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfevim ile
Ev hayallerine kavuştular

Tamamen faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizde kaçırmayın!

Tüm teslimat fotoğrafları için tıklayınız.