444 2 853

Mini Tasarruf Sistemi Nedir?

3 ay önceBlog

Vakıfevim sayesinde uygun ekonomik koşullarla ve kısa süre içerisinde ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz, peşinatsız ve taksitli olarak ev ya da araba satın alma fırsatını tüketicilere sunan Vakıfevim; Türkiye’nin her yerinden katılımları mümkün kılmaktadır. Vakıfevim sistemine dahil olmak isteyenlerin yalnızca T.C vatandaşı olmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun dışında, herhangi bir katılım zorunluluğu bulunmaz. Vakıfevim sistemine katılmak isteyenlerin bayilerden ya da internet sitesi üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler, ilk olarak, Vakıfevim’in internet sitesinde bulunan formu doldurmak zorundadırlar. Form üzerinde tüketicinin adı ve soyadına ek olarak iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Vakıfevim’e başvuru yapmak için formun doldurulmasının ardından Vakıfevim yetkililerinin tüketiciyi araması söz konusu olmaktadır. Vakıfevim yetkilileri ve tüketici arasında görüşme gerçekleşmektedir. Bu görüşmede, Vakıfevim sistemleri hakkında bilgi verilmektedir. Bu sayede, tüketicinin Vakıfevim sistemine katılıp katılmayacağı hakkında net bir karar ortaya çıkacaktır.

Vakıfevim Mini Tasarruf Sistemi Neler Vaat Ediyor?

Mini tasarruf sistemi; Türkiye’de ilk kez Vakıfevim tarafından uygulanmaktadır. Bu sistem sayesinde tüketicilerin bin TL ile beş bin TL arasında değişen ihtiyaçlarına çözümler bulması mümkün olmaktadır. Mini tasarruf sistemine katılmak isteyen tüketicilerin ilk olarak bin TL ile beş bin TL arasında bir tutar belirlemesi gerekmektedir. Bunun için en yakın Vakıfevim şubesine giderek istenilen tutar hakkında bilgi vermek mümkündür. Rakamın belirlenmesinin ardından her tüketici için özel olarak ödeme planı hazırlanacaktır. Ödeme planının yazılı hale getirilmesinin ardından tüketicinin Vakıfevim şubesine giderek yasal sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir.

Mini tasarruf sistemine katılan kişilerin ihtiyaç duydukları miktarı en kısa zamanda almalarına imkan tanınmaktadır. Mini tasarruf sisteminde tüketicinin sözleşmeyi imzaladığı tarihi takip eden ay ile beraber teslimatını alması mümkün olmaktadır. Tüketicinin almış olduğu bin TL ile beş bin TL arasında değişen tutarın 12 aya bölünerek ödenmesi söz konusudur. Bunun dışında, 1 Kasım 2019 itibariyle yalnızca lansmana özel fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin 444 2 853 numaralı telefonu araması, buradaki müşteri iletişim merkezinden konu hakkında detaylı bilgilendirme talep etmesi mümkün olmaktadır.

Vakıfevim mini tasarruf sistemine dahil olduğunuz takdirde her şeyden önce tüm ihtiyaçlarınıza faizsiz çözümler bulma şansına sahip olursunuz. Vakıfevim sistemine dahil olmanızla beraber ödemelerinizi anlaşmalı bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Taksitlerinizi ödeyemediğiniz hallerde taksit erteleme fırsatını kullanabilirsiniz. Bu sayede, yaşadığınız ekonomik sorunlara kısa vadeli çözümler bulabilirsiniz. Taksitlerinizi ertelediğiniz hallerde bir sonraki takside herhangi bir fark eklenmez.

Detaylı bilgi için
sizi ücretsiz arayalım
  • Telefon, E-Posta veya SMS yoluyla reklam ve bilgilendirme yapılmasına izin veriyor musunuz?