444 2 853

Hakkımızda

Vakıfevim; Türkiye’ de gayrimenkul ve araba almak isteyen kişi veya kurumların faiz, vade farkı veya ek maliyetler ödemeden ihtiyaçlarını karşıladığı sistemdir.  Avrupa’ da uzun yıllardır uygulanan, ülkemizde de tasarrufa dayalı faizsiz sistemler olarak 30 yılı aşkın süredir var olan bu model ile kişiler faizsiz olarak ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Vakıfevim olarak işimize başlarken; ülkemizin en yenilikçi tasarrufa dayalı finans kurumu olmayı ve evim, arabam olsun diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmayı, mutluluklarına ortak olmayı amaçladık. Bu gayede ilerlerken geçmişten gelen birikimlerimizle insanımızın hayallerine giden yolu kolaylaştırmak için ciddi yatırımlar ve ar-ge çalışmaları gerçekleştirdik. Sektörümüzde klasikleşen sistemlerin aksine gerek sektörümüzün gerekse müşterimizin menfaatine yeni bir sistem yapısı oluşturduk.

Yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları neticesinde sektörümüzde ilk defa uygulanacak olan Sağlam Tasarruf Sistemi ve küçük ihtiyaçlar için Mini Tasarruf Sistemi’ni insanımızın hizmetine sunuyoruz. Bu sistemler sayesinde müşterilerimiz kendi teslim tarihini belirleyecek hatta küçük ihtiyaçlarına çok daha hızlı çözümler bulacaktır.

Çıkmış olduğumuz bu yolda, hizmete sunduğumuz yeni tasarruf sistemleri ile sürdürülebilir bir  sistem yapısıyla yolumuza sağlam adımlarla devam edeceğiz.

Vakıfevim ile
Ev hayallerine kavuştular

Tamamen faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizde kaçırmayın!

Tüm teslimat fotoğrafları için tıklayınız.