444 2 853

Eğitim

Sürekli öğrenme ve gelişim ilkesiyle yola çıkan Vakıfevim Akademi; genç, dinamik, akılcı, insani değerlere sahip, kurum kültür ve vizyonuna ulaşmış personel yetiştirerek, şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Vakıfevim Akademi eğitim ihtiyaçlarını detaylı analiz eder, öğrenme sürecini tasarlar, şirket içi ve şirket dışı kaynaklar ile eğitim organizasyonları yapar, sonuçları ölçer ve değerlendirir. Bu sayede ne çalışma arkadaşlarımız gereksiz eğitimlerle zaman kaybı yaşar, ne de şirketimiz gereksiz bir deneyime imza atar. Doğru zaman doğru eğitim ile hem şirketimiz hem de personellerimiz zaman kadar değerli bir birimi iyi kullanmış olur.

İşe yeni başlayan arkadaşlarımız ve mevcut çalışanlarımızın görevlerini maksimum performansla yerine getirebilmeleri için gerekli öğrenme ihtiyaçlarını karşılarız. Bu amaçla yararlanabilecekleri teknik, yetkinlik, mesleki alanlarında öğrenme ve gelişim faaliyetlerini organize ederiz.

Uzmanlık ve deneyim bizim için önemli iki değerdir. Vakıfevim Akademi olarak hem öğrenmeye ve gelişim ihtiyacına çözüm olur, hem de öğrenilenlerin paylaşılmasını sağlarız. Bunun sayesinde bilgilerin ve deneyimlerin depolandığı ve yeniden aktarıldığı aktif bir kurumsal hafıza oluştururuz.

En önemli bilgi kaynağımız mesleğinde uzman olan deneyimli yöneticilerimizdir.

Vakıfevim ile
Ev hayallerine kavuştular

Tamamen faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sizde kaçırmayın!

Tüm teslimat fotoğrafları için tıklayınız.